Instagram to aplikacja, która umożliwia odkrywanie codziennie czegoś nowego. Świat mody, gotowanie, życie w mieście – to tylko część tematów poruszanych na profilach. Mówi się, że Instagram wciąga w nieprawdziwe życie. Jest w tym trochę prawdy, ponieważ jak się już tam wejdzie, to ma się ochotę zostać na dłużej. Przeważnie zagląda się tam po jedną rzecz – inspirację. Jest wiele kont, które zasługują na wyróżnienie, ale ja wybrałem dla Was kilka najlepszych.

 

Zaczynamy!

anniset

Konto Ani jest nieziemskie. Jej zdjęcia utrzymane są w pastelowych kolorach, przedstawiają upozowanych ludzi z różnymi akcesoriami. Całość jest bardzo spójna i przemyślana.


m.t.i

Nic dodać nic ująć! Piękna fotografia, która najczęściej przedstawia ludzi ze świata mody. Na tym profilu nie brakuje również zdjęć o niecodziennej kompozycji czy kolorystyce. Zdjęcia Mateusza są absolutnie profesjonalne!


 

JESTEŚMY NA FACEBOOKU. POLUB NAS!

 


 

qmamkasze

Instagram Mai Sobczak to istny zawrót głowy. Głównym tematem są potrawy, które wyglądają bardzo apetycznie. Nie wchodź tam, kiedy jesteś głodny!

 


mrsostrovia

Istne cudo wśród polskich Instagramów. Paulina trzyma się ciemnej, brązowawej kolorystyki. Na tym Instagramie z pewnością nie brakuje natury a szczególnie drzew i drewna, które często są tłem albo nawet bohaterem zdjęć.

 


innezycie

Natura to główny temat poruszany na tym profilu. Tosię i Radka, którzy prowadzą profil, miałem okazję poznać osobiście – to naprawdę świetni ludzie. Na zdjęciach często pojawia się Figa – ich najwspanialszy pies. Bardzo lubię ich Instagram za to, że pokazują tam ludzi z pasją i potrafią uchwycić piękno natury!


Jeżeli znacie inne fajne profile na Instagramie, koniecznie napiszcie to w komentarzu! Niedługo postaram się przygotować drugą część zestawienia.

 

 

ZAOBSERWUJ RÓWNIEŻ MÓJ INSTAGRAM! 

Opracował: Kuba Wiśnik

Zdjęcia: Autorów z ich social mediów

 

Share Button